Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

poniedziałek, 29 maj 2017 06:27

Pożar sklepu w powiecie! Został rozebrany.

W dniu dzisiejszym o godzinie 1:25 doszło do pożaru sklepu spożywczego w miejscowości Myśliborzyce, gm. Brudzeń Duży. - Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy budynek sklepu objęty w całości ogniem, działania gaśnicze prowadziły już jednostki PSP z JRG 1 w Płocku oraz OSP Siecień. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Po przygaszeniu budynku została podjęta decyzja o rozbiórce sklepu, ponieważ stan budynku po pożarze zagrażał zawalaniem. Działania gaśnicze trwały 60 minut. Do bazy powróciliśmy o godzinie 2:45 - informuje OSP Sikórz.

Planowanie ślubu i wesela zazwyczaj rozpoczyna się od szukania idealnej sukni ślubnej. Kobiety w tym dniu chcą wyglądać idealnie, dlatego też nie decydują się na pierwszą z brzegu suknię. Wybór kreacji powinien być dokładnie przemyślany. Gdzie zatem kupić suknię ślubną w Płocku? Zdecydować się na używaną czy może odwiedzić salony sukien ślubnych?

sobota, 27 maj 2017 06:36

LINIE PAKUJĄCE – JAK TO DZIAŁA?

Pakowanie to procedura mająca na celu skuteczne i bezpieczne dostarczenie towaru do odbiorcy w jak najlepszym stanie i przy poniesieniu minimalnych kosztów

Dzisiaj ok. 20.15 w miejscowości Bronowo Zalesie gm. Stara Biała, powiat płocki doszło do wypadku kolejowego, w którym zginął mężczyzna.

Brak stałego dochodu i umowy o pracę był dla większości banków najczęstszym powodem do odrzucenia wniosku kredytowego. Na szczęście na polskim rynku pojawiły się instytucje, które udzielają pożyczek bez zbędnych zaświadczeń.

piątek, 19 maj 2017 16:55

Odmień się na wiosnę

Wiosenna metamorfoza? Okazuje się, że to wcale nie tak trudne i kosztowne, jak ci się wydaje. Sprawdź, co możesz zrobić, aby latem zaskoczyć znajomych.

poniedziałek, 29 maj 2017 16:41

Usługi detektywistyczne, na czym to polega?

Dla wielu osób usługi detektywistyczne są przede wszystkim jedną wielką tajemnicą, do której mają wstęp oglądając różnego rodzaju programy kryminalne. Okazuje się jednak, że nie ma najmniejszego problemu z tym, by tak naprawdę skorzystać z takich usług, jeżeli nasze życie prywatne lub zawodowe pod różnymi względami okazało się być bardzo zawiłe.

PKN ORLEN zaprasza najmłodszych mieszkańców na kolejną sztukę teatralną wystawioną w ramach projektu „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”. Tym razem widzowie poznają zaczarowany świat znanej i lubianej od pokoleń historii Jasia i Małgosi.

Informujemy, że od poniedziałku 15 maja na ulicy Harcerskiej dojdzie do zmiany organizacji ruchu w związku z prowadzoną inwestycją drogową. Po porannym szczycie komunikacyjnym na remontowanym odcinku ul. Harcerskiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Jeden pas jezdni zostanie zamknięty dla ruchu. Potokami pojazdów sterować będzie tymczasowa sygnalizacja świetlna. Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.
Wiktor Mieczykowski młody utalentowany skrzypek z Płocka zdobył Nagrodę Grand Prix na 27 Young Musician International Competition Cita di Barletta , który odbył się w dniach 24-29 kwietnia 2017 we Włoszech. To 27 edycja tego konkursu, odbywa się co roku i jest przeznaczony dla młodych muzyków z całego świata. Wiktor w swojej kategorii,  wśród skrzypków uzyskał najwyższą punktację 98/100 pkt.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter